Prowadzone konsultacje i terapie:

  • Konsultacja i wsparcie psychologiczne dla dorosłych
  • Konsultacja psychoterapeutyczna dorosłych
  • Psychoterapia indywidualna dorosłych – po ustaleniu kontraktu z psychoterapeutą
  • Konsultacja i wsparcie psychologiczne dla młodzieży (od 16-go do 18-go roku życia)

Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego na kierunku psychologia ze specjalnością kliniczną. Ukończyła studia podyplomowe SWPS we Wrocławiu z diagnozy psychologicznej i uzyskała tytuł psychologa diagnosty. Psychoterapeuta w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii poznawczo-behawioralnej w Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowym „Ter-cognitiva” w Krakowie.

Doświadczenie zawodowe zdobyła w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. Dr. Emila Cyrana w Lublińcu – Oddział Ogólnopsychiatryczny, gdzie prowadziła diagnostykę i przeprowadzała testy psychologiczne MMPI-2, EPQ-R oraz testy inteligencji WAIS, w Centrum Medycznym w Piekarach Śląskich na oddziale położniczym i geriatrycznym, w Środowiskowym Domu Samopomocy „Hamlet” w Krakowie, a także w Warsztatach Terapii Zajęciowej w Rzozowie.

W Gabinetach Psychoterapii SELFCARE prowadzi konsultacje i wsparcie psychologiczne dla młodzieży i osób dorosłych, a także psychoterapię indywidualną osób dorosłych. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.