Prowadzone konsultacje:

  • Konsultacja i wsparcie psychologiczne dla młodzieży (od 12-go do 18-go roku życia)
  • Konsultacja i wsparcie psychologiczne dla dorosłych

Psycholog w trakcie całościowego kursu psychoterapii przygotowującego do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego organizowanego przez Krakowskie Centrum Psychodynamiczne w podejściu psychodynamicznym. Absolwentka Akademii Ignatianum w Krakowie na kierunku psychologia. Ukończyła także półroczny kurs podstawowy z zakresu psychoterapii psychodynamicznej organizowany przez Klinikę Psychomedic w Krakowie. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Doświadczenie zawodowe zdobywała przede wszystkim na Oddziale Dziennym Leczenia Zaburzeń Emocji i Nastroju Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie oraz w Katedrze Psychoterapii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Od trzech lat odbywa także wolontariat na Oddziale Hematologii w Szpitalu Specjalistycznym im. Ludwika Rydygiera udzielając wsparcia psychologicznego osobom chorującym onkologicznie.

Aktualnie pracuje jako psycholog w Fundacji Sustinae udzielającej pomocy osobom niepełnosprawnym, prowadząc wsparcie psychologiczne dla dzieci z niepełnosprawnościami oraz ich rodzin. Prowadzi także konsultacje i wsparcie psychologiczne dla dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych w Centrum Psychomedycznym Phoenix w Krakowie.

W Gabinetach Psychoterapii SELFCARE prowadzi konsultacje i wsparcie psychologiczne dorosłych oraz młodzieży od 12-go roku życia.