Prowadzone konsultacje i terapie:

  • Konsultacja psychologiczna dla dzieci i młodzieży (od 2-go do 14-go roku życia)
  • Terapia psychologiczna dla dzieci i młodzieży (od 2-go do 14-go roku życia)

Doktor nauk społecznych w zakresie psychologii. Ukończyła licencjat z pedagogiki oraz roczne szkolenie z psychoterapii poznawczo-behawioralnej zaburzeń osób dorosłych. Certyfikowany trener umiejętności społecznych, mediator ws. oświatowych i rówieśniczych, praktyk metody „Kids’ Skills” oraz „Jestem z Ciebie dumny”. Posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu konsultacji, diagnoz i terapii psychologicznych oraz prowadzeniu zajęć dydaktycznych. Jest autorką publikacji naukowych i popularnonaukowych, warsztatów oraz szkoleń dla dzieci, młodzieży, rodziców i nauczycieli.

Czynnie pracuje od 10 lat udzielając pomocy psychologicznej, współpracując m.in. z przedszkolami, szkołami, poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, ośrodkami pomocy psychologicznej i psychoterapeutycznej dzieci i młodzieży. Aktualnie w trakcie całościowego szkolenia z psychoterapii organizowanego przez Krakowską Fundację Rozwoju Psychoterapii im. prof. M. Orwid atestowanego przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne.

W Gabinetach Psychoterapii SELFCARE prowadzi konsultacje i udziela wsparcia psychologicznego dla dzieci i młodzieży (od 2-go do 14-go roku życia) oraz ich rodzin.